Press enter to see results or esc to cancel.

Bayanların Büyük Numara İhtiyacı Nereden Karşılanır?

Günlük kullanımda ve özel mekanlarda ayakkabı ihtiyacı tamamlayıcı bir aksesuar niteliği taşımaktadır. Bayanlar ve erkekler için rahat edebilecekleri ayakkabı kullanımı oldukça önemlidir.

Büyük numara ayakkabı kullanan bayanlar, mağazalarda standart ayakkabı numaralarının olmasından dolayı kendilerine uygun ayakkabı ve modellerine ulaşmakta sıkıntı yaşamaktadır. Büyük numara ayakkabı giyen ya da standart erkek ayakkabı numaralarından daha küçük ayakkabı kullanan erkekler için özel olarak üretilmektedir. Yine mağazalarda standart ayakkabı numaralarından büyük ayakkabı giyen erkekler için de farklı numaralarda ve tercih edilecek model ile özel tasarım ayakkabılar üretilmektedir.

Bayan Büyük Numara Bot ve Çizme Modelleri

Bayanların kullanımı için 42 numara deri kadın bot ve çizme modelleri ile el işçiliği ile tasarımlar yapılmaktadır. Kişiye özel olarak tasarlanan farklı numaralardaki bayan ve erkek ayakkabıları gerçek deri ile müşterilere kaliteli tasarımlar sunulmaktadır.

Erkeklerin yaşadığı küçük numara, bayanların yaşadığı büyük numara ayakkabı bulamama sorununa çözüm üreten iri adam, klasik ayakkabılar, 42 numara deri kadın bot ve çizme, rugan ayakkabılar ve günlük ayakkabılar tasarlamaktadır.

Son Yorumlar