Press enter to see results or esc to cancel.

Bayanlar için Şık Büyük Numara Ayakkabı Var mı?

Bayanlar için ve moda sektörü için önemli olan aksesuarlardan ayakkabı modelleri, her sezona ve her döneme göre kendini geliştirerek ilerlediğini söyleyebiliriz. Kadınlar, hem günlük rahat ayakkabı modasını takip ederken, hem de abiye kıyafetlerin altına giyebilecekleri şık ayakkabı modellerini de kaçırmazlar.

Bayanların Ayakkabı Konusunda Zorlandıkları Konu

Bayanların mağazalarda alışveriş yaparken en çok zorluk çektikleri konu büyük numara ayakkabı bulamamalarıdır. Ancak son yıllarda internet üzerinden alışveriş kolaylığının sağlanmasıyla birlikte, kadınların sorunlarına çare oldu diyebiliriz. Kaliteli, güvenli ve kapıda ödeme büyük numara ayakkabı modellerinin yer aldığı www.iriadam.com sitesini inceleyebilirsiniz.

Büyük Numara Ayakkabılarda Topuklu Modeller

Bayan dolaplarında mutlaka bulunan ve zarif görüntüsüyle kombinleri tamamlayan topuklu ayakkabılar, her sezon farklı tasarımlarla kadınların gözdesi olmaya devam etmektedir. www.iriadam.com sitesinde yer alan ve kapıda ödeme büyük numara ayakkabı seçenekleri arasında topuklu ayakkabı modellerinden şöyle bahsedebiliriz.

Önü Kapalı ve Bantlı Ayakkabı Modeli: Bu ayakkabı modeli retro havası estiren bir modeldir. Önü kapalı, alçak topuklu ve bilekten bantlı ayakkabı modeli, bu sene moda olduğu gibi önümüzdeki sezon da trend olacak gibi gözüküyor. Süet ve 0 deri kumaştan üretilen ve kapıda ödeme büyük numara ayakkabı modelinde farklı renk tonlarını bulabilirsiniz.

Şeffaf Ayakkabı Modeli:2018 ayakkabı modasında oldukça moda olan şeffaf ayakkabı geleneği devam ediyor. Botlarda, çizmelerde karşınıza çıkan şeffaf tasarımlar, topuklu ayakkabı modellerinde de yerini aldı. 0 deri kumaş ve şeffaf karışımı olarak tasarlanan ayakkabı modellerini damla model olarak bulabilirsiniz. Damla şeffaf topuklu ayakkabı modelinde siyah, kahverengi ve bordo renk tonlarını bulabilirsiniz.

Anakonda Ayakkabı Modeli:Bu ayakkabı modeli, üretimde kullanılan derinin dokusundan kaynaklı anakonda ayakkabı modeli olarak adlandırılmaktadır. Hafif topuklu bu anakonda ayakkabı modelini, günlük yaşamda, iş hayatında ve özel davetlerde birçok kıyafetinizle kombin yaparak kullanabilirsiniz.

Leopar Desenli Ayakkabı Modeli: Bayanların asla vazgeçemedikleri ve ayakkabı modasında her zaman yerini koruyan tasarımlar arasında leopar ayakkabılar gelmektedir. Gösterişli ve seksi bir görüntüye sahip leopar ayakkabıların giyilemeyeceği bir ortam yok diyebiliriz. Her kıyafete şıklık katabilecek bir tasarıma ve dokuya sahip olan leopar ayakkabılardan eğer sizin yoksa mutlaka dolabınızda yer açmalısınız.

Son Yorumlar